×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
سخنرانی مولوی مفلح در کنفرانس خبری یوم النکبه؛ روز فاجعه جهان اسلام

بازدید: 13

۱۳۹۷/۲/۲۵

الله اکبر کبیرا

خواهران وبرادران!

امروز ملت بزرگ فلسطین به ماتم ومصیبت جوانان خویش نشسته است که روز گذشته بیش از ۵۵ تن از جوانان پاکباز این سرزمین جام شهادت نوشیده اند. امروز مامی بینم که یک مثلث شوم وپلید در کشتار این امت دست وآستین بالازده است. می بینیم که در ضلع های سه گانه آن کثیف ترین موجوداتی نشسته اند، موجودی خون آشام، سفاک و جنایت کار نشسته است؛ نتنیاهو… آن سو کسی نشسته است که با دیوانگی و بازیچه شدن در دست صهیونیزم بین المللی امنیت و صلح جهانی را تهدید نموده است، ترامپ = شمادیوانه بخوانید… در آن سوی دیگراین مثلث موجود دیگری را می بینیم، مردی مفلوک، مرد سالخورده ای که در دم مرگ چنگ به دامن صهیونیزم زده است، مردک مفلوک چون پدر وجدش مزدوری جدیدی را برای استعمار پیش گرفته است، مردک فلاکت زده ای که بهتر است که اورا دیگر خاین الحرمین خواند.

مثلت شومی که امروز بر خاک، خون نشسته اند و یک دست هم دیگر را می کشند.

حضار گرامی!

درست هفتاد سال قبل از امروز، در پی توطئه جهانی ودر راس انگلیس وامریکا برعلیه جهان اسلام و نابود سازی خلافت عثمانی، دسیسه ای هولناک از سوی دشمنان این دو دشمن سوگند خورده اسلام، موجودی نامشروع در سرزمین مقدس فلسطین، آویزه گردن جهان اسلام ساخته شد که با هویتی ساختگی و دروغین نام آن را اسرائیل نهادند. این پدیده شوم که همانا تجسم خطرناک تفکرنژاد پرستانه در لباس صهیونیزم بین المللی بود، دقیقا یکی از مقدس ترین مکان های جهان اسلام را هدف گرفت که همان قبله نخست اسلام بود.

سال ۱۹۴۸ ، یکی از حوادث فاجعه باری رخداد که از لحاظ پی آمد های زشت آن، دامنه دار ترین درد ورنج انسانی را به میان آورد که سرنوشت انسانیت را آمیخته از درد ورنج نمود. این رژیم اشغاگر صهیونیستی بود که از شمال افریقا تا شرق میانه وتا جنوب آسیا و نیزآسیای صغیر، دست به تنش آفرینی زد که دراثر فتنه انگیزی های آن خون های زیادی تا اکنون ریخته و می ریزد.

نهضت اسلامی افغانستان ضمن تقبیح تولد نامشروع این رژیم دریک چنین روزی، اکیدا باور مند است که تا جهان اسلام در خواب غفلت باقی بماند و ذهنیت مسلمانان از اصل علت که همانا موجودیت اسرائیل است، منحرف گردد، ثبات، آسایش، رفاه و توسعه هرگز نصیب مسلمانان نخواهد شد و ثمره ای حاصل آنان نخواهد گردید.

نهضت اسلامی افغانستان در عین حالی که با ملت بزرگ فلسطین، جهان اسلام وهمه آزادگان نفرت عمیق خویش نسبت به این رژیم را ابراز می دارد، از ملت عظیم اسلام، رجامند است تا با رجعت به اصل آموزه های دینی، با سلاح عقیده وایمان در برابر این رژیم ایستادگی نموده و ازهمه توان خویش در راه مهار و سرکوب این موجود نامیمون کوتاهی ندارند.

شکی نیست که پس از هفتاد سال هم این رژیم نتوانسته است که از انزوا بیرون آید وهمه تلاش هایش برای کسب مشروعیت در سطح منطقه و بین المللی اندک ترین سودی نداشته است. این حقیقت می رساند که طول زمان و سپری شدن سال های زیاد هیچ نفعی در راستای عادی شدن این نظام در منطقه کمکی به رژیم نمی کند. چون هیچ حقی به مروز زمان نابود نمی شود وهیچ باطلی دراثر مرور زمان ماهیت حقانیت را نمی گیرد.

فراموش نشود که اقدام ترامپ مبنی برنقل سفارت از تل اویو به قدس شریف نخستین رفتار جنایت باری نیست که بشریت شاهد آن بوده است. از دولتی که درپشت همه جنایت های ضد بشری دست دارد وخود از معماران رژیم صهیونیستی است بیشتر از این چه توقعی می توان داشت؟. اما حقیقتی را که این رفتار ترامپ آشکارنمود، این بود که دولت امریکا همان گونه که در همه جنایات این رژیم شریک است، دیگر همه دانسته اند که این کشور جز داعیه دار دروغین صلح و امنیت بین المللی چیز دیگری نیست.

در فرجام این روز به ملت بزرگ فلسطین و جهان اسلام تسلیت باد و دوری نیست که ما شاهد تکرار صلاح الدین ایوبی دیگر باشیم ک او توانست بعد از دوصد سال صهیو- صلیبی هارا از قدس بیرون راند.

حضار گرامی خواهران وبرادران!

این روز برای این گرد هم آمده ایم که به صراحت بگوییم که رژیم صهیونیستی آن چیزی نیست که محدود به همان حدود و جغرافیا باشد. توطئه ای که در سطح جهان جاری است شر آن تا همین کابل هم رسیده  است و می رسد. به اندازه ذره ای شک نداریم که این جنایتی که از سوریه، لیبیا، عراق، یمن وافغانستان جاری است دستی که خون فلسطینی را می ریزد، همان دستی است که خون سوری، عراقی، یمنی، لیبی وافغانستانی را می ریزد.

آن چه می ریزد خون مسلمان است که از سالیانی متمادی ذریعه رهبران کثیفی مانند سلمان آل سعود بر گرده مردم حاکم ساخته شده اند.

بلی قدس آزاد خواهد شد وپیش تر ازآن مزدوران امریکایی را بر روی چوبه های دار خواهیم بست.

false
true
true
true

false