×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پیشنهاد وزیر اسرائیلی برای حمله به غزه

بازدید: 3

وزیر انرژی رژیم صهیونیستی تاکید کرد که این رژیم قبل از سازش و دست‌یابی به تفاهم با فلسطینیان در نوار غزه، باید حمله نظامی گسترده‌ای را علیه این باریکه آغاز کند.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، “یوال اشتاینتز” در گفتگو با رادیو سراسری رژیم صهیونیستی تصریح کرد که رژیم صهیونیستی نیازمند انجام حمله نظامی گسترده به غزه است و بعد از آن می‌توان به تفاهماتی با حماس دست یافت.

اشتاینتز اظهار داشت که اگر چاره و گزینه دیگری نداشته باشیم، باید دست به حمله زمینی به غزه بزنیم و حماس را به کلی نابود کنیم.

کابینه امنیتی دولت رژیم صهیونیستی روز گذشته جلسه‌ای اضطراری را در مورد تشدید تنش در مرزهای غزه برگزار کرد اما اعلام نشد که در این جلسه چه تصمیماتی اتخاذ شده است.

مقامات اسرائیلی بارها بر حمله زمینی به باریکه غزه تاکید کرده اند اما آن ها خود نیز می دانند که چنین حمله ای چه عواقب و پیامدهایی به دنبال خواهد داشت و ممکن است چقدر کشته و زخمی در پی داشته باشد.

یواو گالانت وزیر مسکن رژیم صهیونیستی روز گذشته تاکید کرد که این رژیم در آستانه آغاز حمله نظامی به غزه قرار دارد که البته این حمله در زمان مناسب انجام خواهد شد.

همچنین بنی گانتز رئیس ائتلاف آبی سفید نیز خواستار وارد کردن ضربات سخت و شدید به نوار غزه و ازسرگیری ترور رهبران فلسطینی در این باریکه شد.

“یائیر لاپید” عضو کنست رژیم صهیونیستی هم اظهار داشت که باید حملات موشکی از نوار غزه قاطعانه پاسخ داده شود و ارتش رهبران حماس و جهاد اسلامی را ترور کند و این دو جنبش بهای این حملات را پرداخت کنند.

رژیم صهیونیستی طی سال های اخیر ۳ جنگ متوالی را علیه باریکه غزه آغاز کرده اما هر بار متحمل شکست مفتضحانه ای شده و در نهایت مجبور شده برای دست یابی به توافق آتش بس با گروه های مقاومت فلسطین دست به دامن طرف های واسطه از جمله مصر و سازمان ملل شود.

false
true
true
true

false