×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
متن کامل سخنرانی مولوی محمد مختار مفلح، رهبر نهضت اسلامی افغانستان در همایش علماء و ملت مسلمان افغانستان برای دفاع از بیت المقدس!

بازدیدها: 19

۱۳۹۷/۳/۲

بسم الله الرحمن الرحیم

الحمد لله رب العالمین، قاصم المستکبرین من عبده الصلبان والصهاینه من الروسین والامریکیین، والصلاه والسلام علی محمد النبی الرحمه اما الانبیاء والاولیاء و المجاهدین، و علی آله و اصحابه الغر المحجلین!

قال الله تبارک و تعالی:

ولن ترضی عنک الیهود ولا النصاری حتی تتبع ملتهم. الایه

برادران مومن حضار گرامی! روزه داران خدا شناس!

یک هفته واندی از بزرگ ترین جنایتی که به دست امریکا زیرنظر ما اتفاق افتاد می گذرد. یک هفته و اندی می گذرد که جنایتی هولناک در حق مسلمانان، هفتاد ساله شده است.

رژیمی جنایت پیشه به صورت نامشروع، از بطن استعمار زاده شد، وبه سان خنجری زهرآگین بر گرده امت اسلامی فروبرده شده است. هفتاد سال شده است که این رژیم با آکسیجن انگلیسی و با خون امریکایی سیستم حیات آن کار می کند. هفتاد سال است که در بدنه جهان اسلام زخم ودملی ایجاد شده است که جهان استکبار و کفر نام آن را اسرائیل نهاده اند. هفتاد سال است که غرب کافر در پی انتقام کشیدن جنگ های صلیبی از مسلمانان است. در طی این هفتاد سال خون امت اسلامی میریزد و اژدهای خون آشامی به نام امریکا از مکیدن خون مسلمانان سیری وسیرابی ندارد.

هفتاد سال است که این رژیم از نقطه ای سیاه در دامن جهان اسلام، به لکه بدخیمی عرض وجود نموده است. اگر قبلا برای افرادی ساده لوح جدی به نظر نمی رسید اما امروز دیده می شود که آن نقشه جنایت بار از نیل تافرات، گام به گام به کمک امریکا وانگلیس عملی می شود.

حضار گرامی برادران مومن!

مگر جای انکار دارد که همه مان می بینم که چنگال های کثیف این رژیم در حلقوم مسلمانان دنیا فرود می رود؟ مگر دراین شک است؟ مگر نمی بینیم که مگر دست این رژیم و حامی جنایت کار اوامریکا، در خون ملت بزرگ عراق دخیل است؟ مگر دیده نشده که پای تخت تمدن اسلامی بغداد چگونه توسط توطئه این رژیم به باد فنا داده شد؟ مگر ندیدیم که عروسک های دست ساز امریکایی چگونه شهرهای تاریخی اسلامی عراق رانابود نمودند.؟ مگر در سوریه شاهد نیستیم که چگونه دمشق، حلب و سایر شهر های اسلامی آن جا را که همه نماد تمدن اسلامی بود را نابود نمودند؟ این قصه مگر در یمن تکرار نشد؟ ملت بزرگ یمن راچگونه به شاخه های مختلف متفرق نمودند؟ این ملت تاریخی را چگونه تباه ونابود نمودند؟ آیا همه روزه نمی بینم که درآنجا چه حق کشی ای را در حق ملت یمن روا میدارند؟ همین گونه داستان لیبا میانمار و…

بلی، برادران مخلص!

ملت بزرگ فلسطین دراین میان از همه قربانی تر بوده اند، این ملت طی هفتاد سال ظلم امریکایی، انگلیسی و صهیونیستی را تحمل نموده ومی نمایند. این ملت بزرگ فلسطین است که شاهد قتل، کشتار، نابودی و غصب دارایی های منقول وغیر منقول خویش اند. این هابودند که دیدند که چگونه مسجد الاقصا را آتش زدند و به نمازگزاران چگونه آتش کردند، وآنان را به شهادت رساندند. این ملت بزرگ فلسطین است که از سر نهایت همت و باور به جهاد چندین انتفاضه را به را انداخته اند. این ملت بوده است که در برابر سیلی ازجنایت چون کوه ایستاده اند.

دیده شد، بلی دیده شد که امریکای مستکبر با آن رئیس جمهور کذایی ویاغی اش، درصدد تغییر هویت بیت المقدس شریف برآمد. او مگر غیر حساب شده انتقال شیطان خانه اش از تل اویوبه قدس شریف را در برنامه دارد؟ نه ، امریکای جنایت کار در پی این است تا با این رفتار خود یک بار دیگر بر روی مسلمانان سیلی بزند. ترامپ یاغی برای این آمده است تا برای مسلمانان این نکته را بفهماند که او خود مصداق واقعی و حقیقی ، ولن ترضی عنک الیهود و .. است. امریکای حامی تروریسم در پی این است تا به همه نشان بدهد که دشمن واقعی مسلمانان یعنی امریکامی باشد. 

امروز جا دارد تا همه با یک صدا بگوییم که اگر امروزخونی در کشور مامیریزد این جزءپروژه ای است که سال ها قبل توسط امریکا طراحی شده است همه روزه عملی می گردد، این رابایدهمه بدانیم که امروز خونی که در سرزمین مامیریزد،محصول برنامه ای است که امریکاطراح آن است. 

حضار گرامی ! مااز دولت خودمطالبه زیادی نداریم، ما می خواهیم تا همه با هم یک مشت در برابر صهیونیست ها وصلیبی ها باهم چه دولت وچه ملت باهم ایستاده شویم. افتتاح سفارت دولت فلسطین در کابل مشت محکمی می تواند باشد به دهان صهیونیست ها. از این رو این کمترین مطالبه ای است که مردم افغانستان از دولت خود دارند.

ما دفاع از قدس را ضمن این که وجیبه ای دینی و شرعی می دانیم، ایستادن در کنار ملت مظلوم فلسطین را درواقع دفاع از خاک خویش نیزمی دانیم. زیرا هر آنجا که ظلم مهار شود، جنایت مهار می شود، توقف ظلم در حق ملت فلسطین کاری است که ثمره آن را امنیت کشور نیز می دانیم.

زنده باد ملت بزرگ وبرادر فلسطین

false
true
true
true

false