×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
اعلامیه نهضت اسلامی افغانستان در پیوند به شهادت دکتر محمد مرسی

بازدید: 1

۱۳۹۸/۳/۲۸

بسم الله الرحمن الرحیم
اعلامیه نهضت اسلامی افغانستان در پیوند به شهادت دکتر محمد مرسی نخستین رئیس جمهور منتخب مردم مصر ویکی از اعضای رهبری اخوان المسلمین 
مِنَ المُؤْمِنِینَ رِجَالٌ صَدَقُوا مَا عَاهَدُوا اللَّهَ عَلَیْهِ فَمِنْهُمْ مَنْ قَضَى نَحْبَهُ وَمِنْهُمْ مَنْ یَنْتَظِرُ وَمَا بَدَّلُوا تَبْدِیلًا (۲۳) لِیَجْزِیَ اللَّهُ الصَّادِقِینَ بِصِدْقِهِمْ وَیُعَذِّبَ الْمُنَافِقِینَ إِنْ شَاءَ أَوْ یَتُوبَ عَلَیْهِمْ إِنَّ اللَّهَ کَانَ غَفُورًا رَحِیمًا (۲۴) الاحزاب
امروز، غروب خورشید، باغروب آفتاب دیگری؛ شهادت دکتورمحمد مرسی همزمان بود.
امروز از تریبون های دکتاتور – بخوانید فرعون – خبر شهادت مردی مخابره شد که در طول تاریخ مصر، از فراعنه تا اکنون نخستین رهبر ملت مصر بود که به رای مردم برگزیده شده بود. 
محمدمرسی رئیس جمهور قانونی مصربود که شش سال را در زندان یکی از سفاک ترین انسان ها که بایستی نام آنان را در کنار استالین، موسیلینی و پنوشه باید نوشته شود، به سربرد. 
این که آن جا برآن شهید واستوانه مقاومت برعلیه کودتا، چه انواعی از شکنجه و تعذیب گذشت؟ جز خدا کسی چیزی نمی داند اما یک سخن واضح است که قاتل او کسی نیست جز شخص خاینی به مصر که نام او را رژیم اسرائیل و امریکا حاکم دیکتاتور مصرنهاده اند و بیش از هزار ها انسان را قتل و به زندان کشیده وشکنجه نموده است ؛ سیسی!
شهادت محمد مرسی رئیس جمهورمشروع مصر، این حقیقت را به اثبات رساند که دست توطئه هیچ گاهی از سر امت اسلامی دور نیست و زبان مردم سالاری و رای ملت برای آنان به مقدار بال مگس ارزشی ندارد. 
شاید سیسی و همدستانش ازشهادت این شخصیت بزرگ مصرو جهان اسلام، به ظاهر خشنود شده باشند اما وبال این جنایت، شاید زود از توقع آنان گریبان شان را بگیرد و خون این شهید وسایرشهداء بنیان ظلم و دیکتاتوری که در سیسی تجسم یافته است رانابود کند. 
آن روز که سیسی چون قذافی لیبیا و صالح یمن سر به نیست گردد، دور نیست.
ان بطش ربک لشدید

false
true
true
true

false